Zapraszamy do odwiedzenia sklepu z najlepszymi dekoracjami do wnętrz Sklep ze sztukaterią
SEO

Strony związane z hasłem 'zdjęcia':

 • Wkoło nas. Portal społecznościowy z ogłoszeniami. »

  Często chodzicie po centrach ogrodniczych szukając roślin i narzędzi do swojego domu i ogrodu. I kupujecie po cenach, nie wiedząc, że w internecie możecie dostać coś taniej. Dlatego zanim wybierzecie się do sklepu, zajrzyjcie do portalu Wkoło nas. Posiadamy potężny dział ogłoszeń, z mocno rozbudowaną kategorią Dom i Ogród. Przejrzyjcie tutejsze oferty, a może znajdziecie poszukiwany towar w naprawdę atrakcyjnej cenie. Przy okazji zauważycie, że Wkoło nas to właściwie serwis społecznościowy z wieloma ciekawymi podstronami, niespotykanymi gdzie indziej. Bo np. podstrona druga to takie targowisko wydarzeń, gdzie bez wpisywania imion i nazwisk, można dowiedzieć się co słychać u okolicznych mieszkańców.

  Termin dodania: 11 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zlewozmywaki - galeria zdjęć. Zapraszamy. »

  Nie wszyscy jesteśmy mistrzami sztuki kucharskiej jednak w kuchni kochamy spędzać swój czas. Niektórzy z nas gotują, pozostali wspierają w kuchceniu, jeszcze inni toczą ważne rozmowy względnie w zaciszu studiują ulubioną gazetę czy książkę. Wobec tego, że jest to tak istotne miejsce, to wypada włożyć wiele wysiłku aby było ono dokładne z naszym charakterem i gustem.
  Od dawna już wzięta firma Promar (posiadacz wielu sklepów internetowych sprzedających wyposażenie kuchni – zwłaszcza zlewozmywaki granitowe) w 2010 roku wpadła na niezwykle fajny pomysł założenia galerii zdjęć kuchni swoich Klientów. Kupujący w sklepach Promar dopingowani są do przesłania zdjęć kuchni po montażu nabytego w firmie sprzętu. Raz w miesiącu jedno z nadesłanych zdjęć odznaczane jest prezentem od firmy. I tak po roku czasu Galeria Promar może pochwalić się więcej niż stówką zdjęć z przeprowadzonych realizacji. To ogromny ukłon w stronę Klientów i realny powód do dumy. Galeria to też nieoceniona asysta i skarbiec projektów dla osób szukających inspiracji do stworzenia własnej kuchni. Odszukamy w niej przeróżne trendy, kolory i rozwiązania techniczne. To też zacny argument na to, że Polacy są pomysłowi, nie obawiają się odważnych inicjatyw i mają dobry gust oraz poczucie piękna.

  Termin dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »